MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14808332
nr 1480 8332
Byrå
1800-tal, borttagen fanér, Stenskiva. Bredd: 106, djup: 50 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:49:16
100 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr